شرکت های تولید کننده قطعات و لوازم یدکی هیوندای

 شرکت های تولید کننده قطعات و لوازم یدکی هیوندای ;کیفیت لوازم یدکی هیوندای بسیار خوب است. قطعات تولیدی این شرکت نسبت به استاندارد های جهانی نمره قابل قبولی برخوردار است. شرکت های که قطعات و لوازم یدکی هیوندای را تولید میکنند. می توان به برند های معروف CTR,HVCC,ONNERI,GOVIS اشاره کرد.

که هرکدام به صورت تخصصی بخشی از لوازم یدکی ماشین های هیوندای را تولید میکنند. برخی از این این لوازم یدکی به سفارش خود کمپانی هیوندا می باشد.و در بسته کمپانی هیوندای که به نام جینیون پارت شناخته می شود. بسته بندی و وارد بازار میشود. برای مثال شرکت HVCC تولید رادیاتورهای تمامی شرکت های کره ای را برعهده دارد. سفارش های کمپانی ها را در بسته بندی خود شرکت عرضه می کند و بقیه را با نام تجاری خود وارد بازار میکند.

تمامی شرکت های تولید لوازم یدکی که برای شرکت هیوندای استاندارد کشور کره را دارا هستند. و تمامی قطعات و لوازم یدکی تولید شده استاندارهای لازم این شرکت برخوردار هستند.علت پایین تر بودن قیمت لوازم یدکی تولید شده ی کره ای در بسته بندی خود ان شرکت نسبت به لوازم تولید شده در بسته بندی هیوندای پایین تر بودن تعرفه ی گمرکی می باشد.

بیشتر بخوانید :

چرا که از نظر کیفیت در حد نسبتا یکسانی میباشند.

تاجر های ایرانی هم به دلیل قیمت مناسب تر این لوازم یدکی هیوندای در بسته بندی های کره ای بیشتر تمایل به واردات این کالا ها دارند. و در ایران شرکت های کره ای که قطعات و لوازم یدکی هیوندای را تولید میکنند. بین مصرف کنندگان که ماشین های هیوندای را سوار میشوند جای خود را پیدا کرده. مصرف کنندگان زیادی تقاضای این قطعات و لوازم یدکی را مینمایند.

منبع : فروشگاه لوازم یدکی خودرو استارپارتس

آبکاری طلا یا روکش طلا چیست و از آن چه میدانید؟

 آبکاری طلا، روشی برای زینت‌بخشیدن به جواهرات است. آشنایی با نحوه انجام آبکاری طلا، مضرات و مزایای آن، به انجام خریدی آگاهانه کمک می‌کند. در پروسه آبکاری طلا، روکشی نازک از طلا روی سطح انواع فلزات قرار می‌گیرد. در مناطقی که رطوبت هوا زیاد است؛ بدلیجات به‌سرعت دچار پوسیدگی می‌شوند. روکش طلا باعث افزایش دوام این جواهرات می‌شود.

آبکاری طلا

در پروسه آبکاری، جواهری که از فلز یا آلیاژ خاصی ساخته شده است؛ توسط طلا پوشانده می‌شود. به‌عنوان مثال: انگشتری از جنس نقره، با روکش طلا زینت می‌شود. ضخامت لایه طلا برای جواهرات گوناگون، میزان متفاوتی دارد.

در روند آبکاری ، طلا و جواهرات را در ظرفی حاوی آلیاژ طلا قرار می‌دهند. سپس به جسم، جریان الکترونیکی وارد می‌شود. این جریان باعث رسوب لایه‌ای نازک از طلا روی جواهرات بدلی می‌شود.

خرید طلای آبکاری شده

مضرات آبکاری‌، خرید جواهرات بدلی را کمی مشکل کرده‌است. این مسئله باعث شده بسیاری از افراد از خرید طلا و جواهرات آبکاری شده خودداری کنند. با‌این وجود، اطلاع از مضرات و مزایای آبکاری طلا، به انجام خریدی رضایت‌مندانه کمک می‌کند.

طلای آبکاری شده، گزینه‌ای مناسب برای افرادی است که قصد استفاده روزانه از جواهرات خود را ندارند. برای مثال: اگر فردی نیاز‌به یک انگشتر خاص برای مراسم‌های ویژه دارد؛ جواهرات آبکاری شده گزینه‌ای مناسب و ارزان هستند.

بیشتر بخوانید :

مزایای آبکاری طلا

خرید طلای آبکاری شده، مزایای گوناگونی دارد. هزینه پایین در کنار تنوع بسیار بالای این جواهرات، از ویژگی‌های مهم و مثبت آبکاری است. در ادامه، برخی دیگر از مزایای روکش طلا عنوان می‌شود.

ظاهر روکش طلا

یکی از مزایای آبکاری طلا، تبدیل فلزات بی‌ارزش به جواهراتی با ظاهر زیبا است. برای مثال: یک انگشتر ساخته‌شده از نیکل با آبکاری طلای ۱۸ عیار، در مراسم‌های گوناگون قابل استفاده است. با‌این وجود، همواره این سوال مطرح است که ظاهر طلای آبکاری شده چقدر به طلای واقعی شباهت دارد؟ این مسئله به عیار روکش طلا وابسته است. هر چقدر آبکاری ، خالص‌تر باشد؛ رنگ آن طلایی‌تر است.

طرح‌های متنوع

ساخت جواهراتی که آبکاری طلا دارند؛ بسیار آسان است. هنگام ساخت این جواهرات، طرح‌های بسیار متنوعی قابل اجرا است. تغییر مداوم ترند طلا و جواهرات بر کسی پوشیده نیست. دنبال کردن این ترند‌ها، برای بسیاری از افراد اهمیت زیادی دارد.

جواهراتی که روکش طلا دارند؛ به‌دلیل تنوع بسیار بالا، انتخاب مناسبی برای ست کردن با لباس و مطابق‌با ترند روز هستند. امکان استفاده از این جواهرات در مراسم‌های گوناگون، یکی از مزایای آبکاری است.

هزینه پایین

طلای اصل، بسیار گران‌قیمت است. بسیاری از افراد قادر به پرداخت هزینه‌های هنگفت برای خرید جواهرات نیستند. در روش آبکاری ، فلز پایه ارزان است و روکش طلای آن بسیار نازک است. به‌همین دلیل، محصول نهایی با قیمتی پایین به فروش می‌رسد. میزان نازک بودن این روکش به‌حدی است که حتی اگر آبکاری طلای ۲۴ عیار روی فلزات انجام گیرد؛ قیمت محصول نهایی بسیار کم است.

منبع : فروشگاه آنلاین طلا و جواهر کیش طلا https://www.kishtala.com/shop/

خودروهای بدون راننده

 خودروهای بدون راننده و ماشین‌های پرنده می‌توانند بزرگترین نوآوری قرن حاضر در صنعت خودروسازی باشند. واقع‌بینانه که نگاه کنیم، شاید عمر ما به نشستن در ماشین بدون راننده قد ندهد. اما شناختن فناوری که نسل‌های بعدی از آن بهره خواهند برد، خالی از لطف نخواهد بود. پس در ادامه این مقاله با استار پارتس نمایندگی فروش قطعات هیوندا و کیا همراه ما باشید.

خودروی بدون راننده چیست؟

شاید در ابتدا فریب اسم بدون راننده را بخورید و فکر کنید تنها به ماشینی اطلاق می شود که کسی پشت فرمان آن نباشد. درحالیکه واقعیت این نیست. یک تعریف نه چندان کامل از خودرو های بدون راننده این است که یک ماشین بتواند بدون هر گونه دخالت انسانی مسیر را طی کند، از موانع دوری کند و خودش را پارک کند. ماشین‌های خودران (و اساسا مفهوم رانندگی رباتیک) سطوح خودرانی متفاوتی دارد.

فناوری‌های کوچکی مثل پارک خودکار، کروز کنترل و حرکت خودکار بین خطوط شاید یک ماشین را از راننده بی‌نیاز نکنند، اما سطوحی از خودرانی هستند.

ماشین خودران قطعا بخشی از آینده زندگی شهری است. اکنون فقط مساله زمان مطرح است که با آزمایشات و نوآوری‌های متعدد غول‌های فناوری هر روز کوتاه‌تر می‌شود. در حال حاضر برخی از شرکت‌های بزرگ از جمله گوگل، اپل، تسلا و اوبر روی طراحی و ساخت خودروهای بدون راننده سرمایه‌گذاری کرده‌اند.

خودروهای خودران و اینترنت اشیا

خودروهای بدون راننده بخشی از پروژه بزرگ‌تر اینترنت اشیا هستند. جایی همه چیز برای تعامل، کارایی و کنترل بهتر به اینترنت وصل می‌شود. خودروهای بدون راننده در همین راستا طراحی شده‌اند. این ماشین‌ها نه تنها با یگدیگر بلکه با سیستم‌هایی مثل GPS و خدمات اورژانس ارتباط دارند.

این اتصال به اینترنت کارایی سیستم خودران ماشین را تکمیل می‌کند. علاوه بر این امکان کنترل ترافیک را هم برای مسئولین شهری فراهم می‌کند. پس می‌توان گفت اتصال به اینترنت درست به اندازه خود سیستم مهم است. سرعت اینترنت هم یکی دیگر از عوامل مهم است. یک لحظه تاخیر در انتقال دادهها می‌تواند به قیمت جان راننده یا عابران پیاده تمام بشود. به همین خاطر برای راه‌اندازی خودروهای بدون راننده به نسل بعدی اینترنت یعنی ۵G نیاز داریم که سرعتش ۲۰ برابر LTE است.

چگونگی ارتباط با محیط بیرون

ارتباطات ماشین‌های خودران به سه دسته تقسیم می‌شوند. هر کدام از آنها هم کارکردها و مزایای متفاوتی دارند اما در کنار هم ایده ماشین بدون راننده را محقق می‌کنند.

منبع : https://www.star.parts/

حلقه های فلاور (flower ring)، بهترین هدیه طلا برای زنان

 امروزه، یکی از پر طرفدارترین نوع حلقه ی طلا ازدواج، حلقه طلا فلاور (flower ring) ، می باشد. اما چرا این نوع حلقه های طلا، یکی از پر طرفدارترین نوع حلقه ها می باشد. ادامه این مقاله با فروشگاه انلاین طلا و جواهر کیش طلا همراه ما باشید تا با این نوع از حلقه ها بیشتر آشنا شوید.

امروزه، یکی از پر طرفدارترین نوع حلقه های طلای ازدواج، حلقه طلا فلاور (flower ring) ، می باشد. اما چرا این نوع حلقه های طلا، یکی از پر طرفدارترین نوع حلقه ها می باشد.خوب می توان گفت که برای هر شخصی ازدواج، مهمترین مرحله زندگی وی می باشد.

ازدواج به عنوان آغاز فصل جدیدی از زندگی است که این آغاز همراه با اتحاد و همدلی همرا است. پس بهتر است شروع این فصل را با دادن هدایایی چون گل جشن بگیریم دسته ی گل به عنوان یک هدیه ، بسیار هدیه خوبی بوده و تنها اشکالی که دارد نا ماندگاری آن می باشد. به همین دلیل برای هدیه دادن ایده آل نمی باشد. هرچند با این حقیقت آشنا هستیم اما هنوز افراد بسیاری هستند که هزینه ی زیادی را برای خریدن این گلهایی که حتی برای مدت طولانی ماندگاری ندارند ، می پردازند.

بیشتر بخوانید : بهترین زمان خرید طلا

بسیاری از همسران خوش سلیقه از آنجایی که به فکر یک هدیه ی مناسب برای همسر خود می باشند، به این نتیجه می رسند که بهتر است از حلقه های فلاور (flower ring)  برای اثبات همدلی خود استفاده نمایند. از آنجایی که خانم ها به گل و جواهرات همانند آن ، علاقه ی بسیاری دارند بدون شک بسیار خوشحال می شوند.

از طرف دیگر خرید حلقه نامزدی، یکی از مهمترین خریدهای ازدواج می باشد و ارزش هر جواهری به نوع سنگ آن می باشد.گران ترین سنگ و همچنین مرسوم ترین نوع سنگ در بین جواهرات، الماس می باشد که هر چه اندازه آن بزرگتر باشد، قیمت آن گران تر می باشد.

از طرف دیگر حلقه فلاور (flower ring)  برای این بسیار مورد علاقه قرار می گیرد که وقتی این الماس ها در کنار هم قرار می گیرند تلالو چشمگیری داشته و از بالا چون یک نگین بزرگ جلوه می کند و می توان گفت این حلقه یکی از مقرون به صرفه ترین حلقه های ازدواج با جلوه بسیار زیاد می باشد.

منبع : https://www.kishtala.com/

اطلاعاتی درباره خودرو هیوندای و لوازم یدکی هیوندای

 هیوندای در زبان کره ای به نام مدرنیته است. در رابطه با کاربران این مدرنیته ترکیبی از عملکرد خودرو و مصرف سوخت پایین است.هیوندای شرکتی است که برای رسیدن به این هدف تلاش خود را می کند و از این رو است که مطمئن است مشتریانش از این مدرنیته لذت خواهند برد. شعار هیوندای “تعقیب شادی از طریق خودرو است” که در قلب این کمپانی وجود دارد. همراه با افزایش کیفیت شمایل کلی خودرو، لوازم یدکی هیوندای نیز در حال توسعه است.

شرکت هیوندای هنوز هم به عنوان یک کمپانی جوان در صنعت خودرو سازی شناخته می‌شود که در سال 67 میلادی کار خود را آغاز کرد. این کمپانی با وجود اینکه مشتریان زیادی در سطح جهانی دارد هنوز هم توانایی بالقوه در توسعه و رسیدن به مشتریان بیشتر در بازارهای دیگر جهان را دارد. تمام مدلهای خودرو هیوندای از جمله خودروهای سواری، تفریحی و تجاری دارای تمام لوازم یدکی است که به آن ها داده شده است، که همه این لوازم از حیث اطمینان، کارایی و دوام در حد لوازم اصلی خودرو است. یکی از شگفتی های آن نیز یکپارچگی در سیستم عامل آن است.امروزه وقتی شخصی قصد خرید خودرو هیوندای را دارد تمام مدل های این برند معروف از ذهن عبور می کند و در دو راهی خرید مدل مورد نظر خود می ماند.

هنگامی که به بخش های مختلف یک ماشین نگاه می کنیم نه تنها عملکرد و توانایی های خودرو را میبینیم بلکه می توانیم تکنولوژی به کار گرفته شده در آن را نیز حس کنیم.این شرکت در طول سال ها با تکیه بر نوآوری و خلاقیت توانسته همراه با پیشرفت های روز هر سال با ارائه خودرویی جدید جایگاه خود را در میان بهترین خودروسازان حفظ کند. هیوندای در عرضه بهترین تکنولوژی‌ها هیچگاه از جایگاه خود عقب نشینی نکرد.

شرکت هیوندای در سال 2018 نیز با ارائه مدل های جدید از کمپانی خود به این روند رو به رو رشد ادامه داده است.خودروهای جدید این کمپانی به شرح زیر است:

هیوندای اکسنت (Accent هیوندای النترا (Elantra)، هیوندای آیونیک (Ioniq)، هیوندای کونا (Kona)، هیوندای سوناتا (Sonataهیوندای توسان (Tucson)، هیوندای سانتافه (Santa Fe)، هیوندای ولاستر (Veloster)، هیوندای i10، هیوندای i20، هیوندای i30، هیوندای i40، هیوندای آزرا (Azera)، هیوندای ایون (Eon)

تمام خودروهای جدید ارائه شده در سال 2018 با بهبود کیفیت و تکنولوژی و همچنین افزایش کارایی همراه بوده است.

از بین مدل های بالا هیوندای النترا با توجه ویژه ای همراه شد دلیل اصلی آن طراحی اروپایی آن است که آن را در بین خودروهای شهری پرطرفدار قرار می دهد. النترا در دوگونه سدان و هاچ بک تولید شده و در اختیار علاقه مندان این سبک از خودروها قرار گرفته است.

لوازم یدکی هیوندای

اگر شما صاحب یک خودرو هیوندای هستید حتماٌ نیاز به تعویض لوازم یدکی خود را دارید پس هنگام خرید لوازم یدکی هیوندای از کیفیت آن اطمینان حاصل کنید، همچنین دقت کنید که این لوازم را از برندهای مناسب تهیه کنید. امروزه شما می‌‌توانید همه لوازم یدکی هیوندای را در همه جای جهان بیابید از این روست که باید در هنگام خرید با چشمانی تیزبین عمل کنید تا بتوانید محصولاتی با بهترین کیفیت و کارایی تهیه کنید.

رسیدن به موفقیت در عرضه محصولات با کیفیت به مشتریان کاری سخت و دشوار است که هیوندای به این هدف رسیده است. هیوندای این موفقیت را مرهون طرح های سخت گیرانه در رابطه با لوازم یدکی هیوندای، قطعات بدنه و اجزای عملکرد است. هیوندای نسبت به توسعه و بهبود هر کدام از قسمت های ماشین تعهد داده است، که همین موضوع به صورت مستقیم و غیر مستقیم بر عملکرد آن تاثیر گذازده است. این شرکت سال هاست که به دنبال راه حل هایی در جهت بهبود عملکرد و خدمات بوده است که هیوندای با رسیدن به این راه حل ها ظرفیت خود را برای رشد و تولید محصولات با کیفیت تر و کاراتر افزایش داده است.

بیشتر بخوانید : فروش قطعات کیا

 

اجرت ساخت طلا

 پیشنهاد ما به شما این است که هنگام خرید طلا و جواهر، از طلافروش درباره میزان اجرت ساخت و نحوه محاسبه آن بپرسید، تا طلافروشان راحت‌تر بتوانند درباره میزان اجرت ساخت محصولاتشان با شما صحبت کنند و قیمت نهایی را با شما در میان بگذارند. در ادامه قصد داریم تا سراغ چگونگی حساب اجرت ساخت طلا برویم و به شما از نحوه محاسبه آن بگوییم. سازندگان و فروشندگان طلا اجرت ساخت طلا به سه روش انجام می‌دهند که تمام این روش ها مورد تایید اتحادیه است.

اجرت ساخت درصدی

اجرت ساخت برخی طلاها به صورت درصدی محاسبه می‌شود و در این حالت طلافروش به شما مقدار مشخصی درصد عنوان می‌کند که این درصد را روی کل مبلغ طلا محاسبه می‌کنند و آن به قیمت نهایی طلا اضافه می‌کنند. به عنوان مثال ممکن است طلافروشی درصد اجرت ساخت را 20 درصد اعلام کند، که 20 درصد کل مبلغ طلا را محاسبه می‌کند و به قیمت نهایی اضافه می‌کند.

در این حالت افزایش و کاهش قیمت طلا در بازار روی میزان اجرت ساخت تاثیر مستقیم می‌گذارد و با کاهش قیمت طلا، اجرت کمتر و با افزایش قیمت طلا، اجرت ساخت آن نیز افزایش می‌یابد. اما نحوه محاسبه دقیق اجرت ساخت طلا در این حالت درصدی به چه گونه است؟

فرض کنید به طلافروشی مراجعه کردید و قیمت یک گرم طلای 18 عیار در آن روز 545,000 تومان است و اجرت طلایی که شما انتخاب کردید 20% درصد قیمت طلا است و قیمت نهایی آن به صورت زیر محاسبه می‌شود:

109,00 = %20 × 545,000

بیشتر بخوانید : بهترین زمان خرید طلا

اجرت ساخت به تومان

اجرت ساخت طلا در برخی محصولات به تومان حساب می‌شود و قیمت آن متغیر است و طلا با طلا فرق می‌کند. برخی این نرخ را از 30000 تومان تا 10000 تومان اعلام می‌کنند، که خب این نرخ بسته به نوع کار، تراشکاری و زمانی که می‌برد متغیر است. طلافروشان هنگام محاسبه قیمت نهایی طلا این نرخ را به قیمت طلا خام اضافه می‌کنند.

اجرت ساخت به تومان و درصد

در این مورد، اجرت ساخت طلا هم به صورت درصدی و هم به تومان محاسبه می‌شود. ممکن است طلافروش هم نرخ تومان به عنوان مثال 20000 تومان و هم درصد، به عنوان مثال 10 درصد را برای محاسبه اجرت ساخت استفاده کند.

در این حالت ابتدا نرخ طلای خام در میزان درصد ضرب می‌شود و بعد نرخ تومان اجرت به آن اضافه می‌شود و قیمت طلا با اجرت ساخت اعلام می‌شود. به عنوان مثال اگر قیمت خام طلا 545,000 تومان باشد، اجرت ساخت آن اینگونه محاسبه می‌شود:

74,500= 20,000 + 54,500 = %10 × 545,000

طلا با اجرت بخریم یا بدون اجرت

هدف بسیاری از افراد هنگام خرید طلا، تنها سرمایه گذاری است و دوست دارند طلا را برای آینده بخرند و داشته باشند و خیلی نوع طراحی و زیبایی برای آنها مهم نیست. برای این افراد خرید طلا نو و با اجرت ساخت، شاید خیلی گزینه مناسبی نباشد و بهتر است سراغ گزینه‌های دیگری مانند طلای دست دوم بروند.

طلای کم اجرت

طلای کم اجرت با طلای دست دوم یک تفاوت دارد و آن هم این است که طلای کم اجرت طلای استفاده شده نیست. طلای کم اجرت به دلیل برخی مشکلاتی که ممکن است هنگام ساخت و همچنین فروش برای آن به وجود می‌آید، نسبت به طلای نو اجرت کمتری به آن تعلق می‌گیرد و این طلا، طلای دست دوم نیست. خرید طلای کم اجرت برای شما که عاشق طلا هستید و ظاهر آن خیلی برای شما مهم نیست، انتخاب خوبی است و مانند طلای دست دوم می تواند برای سرمایه گذاری گزینه عالی باشد.

منبع : طلا فروشی اینترنتی کیش طلا

قطعات اصلی کیا

 وقتی شما یک خودرو کیا دارید، بعضی مواقع ممکن است احتیاج شود قطعات را برای تعمیر جایگزین کنید. زمانی که این اتفاق افتاد توصیه می کنیم از قطعات اورجینال (اصلی) کیا استفاده کنید.

قطعات اورجینال با استاندارد های دقیق و درست توسط کیا طراحی شده، و مطابق با مشخصات اصلی خودرو می باشد.

قطعات مشابه و غیر اصلی بعضی مواقع می توانند به دلیل جایگزینی مکرر قطعات و هزینه بالا غیر قابل اطمینان باشند.

این عمل ، ممکن است عملکرد کیا شما را به خطر بیندازد و گارانتی شما باطل شود.

قطعات اورجینال کیا توسط نمایندگی های فروش کیا با قیمت های رقابتی در دسترس هستند.

از آنجا که نمایندگی های فروش کیا دارای تکنسین های آموزش دیده با آخرین تجهیزات تشخیصی هستند.

به شما این اطمینان را خواهند داد که قطعه مناسبی را برای کار شما مهیا خواهند کرد.

اگر قطعات اورجینال (اصلی) کیا توسط نمایندگی های فروش قطعات کیا  نصب شوند ، انها برای مدت زمان  یک سال یا مدت زمان باقی مانده از گارانتی خودرو تحت پوشش خواهند بود.

راننده های خودرو کیا منحصر به فرد هستند.

به همین دلیل ما طیف وسیعی از ویژگی های ظاهری و لوازم جانبی خودرو را طراحی کردیم تا کیا نظر شما را جلب کند .

بیشتر بخوانید :

دقت و عملکرد ثابت شده

اگر خودرو کیا شما می توانست صحبت کند ,خواستار قطعات اورجینال کیا از شما بود.

قطعات اورجینال به طور خاص از مشخصات اصلی مهندسی برای اطمینان از همان کیفیت استثنائی تولید شده است.

عملکرد و ایمنی ان درست مانند زمانی است که  بار اول ماشین خود را روشن کرده اید.

تمام قطعات یکسان نیستند ،شناختن تمام انواع مختلف قطعات یدکی خودرو که در بازار تعمیراتی امروزه با آن روبرو خواهید شد ،  دشوار است .

بازار فروش لوازم یدکی خودرو (افتر مارکت)

افتر مارکت ها تولید کننده ها  و عرضه کننده های قطعات توسط شرکت های غیر از شرکت کیا هستند.

تامین کنندگان قطعات بازار فروش قطعات یدکی با کپی کردن قطعات اورجینال کیا برای ایجاد قطعه مورد نظرشان فعالیت می کنند.

اما هیچ وابستگی با قطعات اصلی ندارند .

قطعات یدکی خودرو ممکن است برای عملکرد مناسب مورد آزمایش قرار نگرفته باشند

یا توسط شرکت کیا برای استفاده بر روی خودرو ها مورد تایید نباشند.

این قطعات توسط گارانتی شرکت کیا تحت پوشش قرار نمی گیرند .

قطعات دسته دوم

قطعاتی که از درون خودروهایی که قبلا استفاده شده بیرون آورده و مبدا و استفاده کننده های آن ها ناشناس هستند. بدون تاریخ , و توسط شرکت کیا گارانتی نمی شوند.

قطعات تقلبی

قطعات تقلبی معمولا برای فریب دادن مصرف کنندگان با کپی کردن ظاهر اصلی قطعات کیا طراحی شده اند. اما نه توسط کیا ساخته و نه توزیع می شوند و بیشتر توزیع کننده های خارج از کشور هستند .

این قطعات ممکن است از نظر بسته بندی و ظاهر مشابه قطعات اورجینال باشند، اما اصل نیستند.

قطعات اصلی حفاظت واقعی خودرو شما

کیفیت همان استاندارد است

نقش فعال در تضمین تعمیرات خودرو شما همان سطح بالای کیفیت و عملکرد مهندسی درون هر خودرو کیا می باشد.

همچنین خودروهای  کیا سیستم های ایمنی مهم را بکار می گیرند.

اگاه باشید ،

زمانی که تصادف کردید ،کاری که باید انجام دهید،مهم است که از مراکز تعمیراتی و شرکت های مطمئن قطعات اورجینال (اصلی) کیا اطلاع داشته باشید.

به یاد داشته باشید

همه مراکز تعمیرات خودرو از قطعات اورجینال (اصلی) کیا استفاده نمی کنند.

رفرنس : فروشگاه آنلاین لوازم یدکی خودرو استارپارتس https://www.star.parts/shop/

نیم ست طلا با سرویس طلا چه فرقی دارد؟

 ممکن است این سوال برای شما نیز به وجود آمده باشد که تفاوت نیم ست با سرویس طلا چیست؟ یا هر کدام چه مواردی دارند که آنها را از هم متفاوت می‌کند. حتی برخی افراد قبل از اینکه بخواهند بدانند که سرویس طلای عروس سفید بخریم یا زرد، به دنبال جوانب مثبت و منفی نیم ست و سرویس طلا می‌روند، تا خرید به صرفه و در عین حال خوبی داشته باشند.

در این مقاله  از طلا فروشی آنلاین کیش طلا قصد داریم تا در مورد تفاوت نیم ست با سرویس طلا صحبت کنیم و به شما بگوییم که هر کدام از چه اکسسوری‌هایی تشکیل شده‌اند. اما برای شروع حتما باید تعریفی از هر کدام داشته باشیم تا راحت‌تر بتوانیم تفاوت این دو را درک کنیم.

بیشتر بخوانید : بهترین زمان خرید طلا

نیم ست طلا

نیم ست طلا را، با توجه به نامی که دارد می‌توانیم مجموعه‌ای کوچک‌تر از سرویس طلا بدانیم. هنگام خرید سرویس طلا با مجموعه‌ای کامل که شامل دستبند، گردنبند و گوشواره می‌شود رو به رو هستیم ، اما نیم ست معمولا یکی از این موارد را ندارد و حتی در برخی موارد، دو مورد از اکسسوری‌های داخل سرویس طلا را ندارد.

معمولا افرادی که به دنبال خرید نیم ست طلا میٰ‌روند، به دنبال این هستند که خرید به صرفه‌تر داشته باشند و همچنین کالایی که می‌خرند به بزرگی سرویس طلا نباشد. نیم ست طلا و طرح‌های آن معمولا نسبت به سرویس طلا ظریف‌تر است و به همین خاطر، افرادی که به دنبال خرید نیم ست طلا هستند سن کمتری نسبت به سرویس طلا دوستان دارند و هنگام خرید به دنبال طلاهای ظریف هستند. حتی برخی افراد برای رسیدن به سوال چه سرویس طلایی برای دخترمان بخریم، تفاوت نیم ست با سرویس طلا را نیز بررسی می‌کنند.

سرویس طلا

سرویس طلا نیز با توجه به اسمی که دارد، مجموعه‌ای کامل‌تر نسبت به نیم ست طلا به شمار می‌آید و معمولا در آن گردنبند، گوشواره، دستبند و انگشتر دیده می‌شود که این کامل‌ترین نوع سرویس طلا می‌باشد. اما با این حال، این موارد در انواع سرویس طلا متغیر است و ممکن است در برخی انگشتر نباشد و در مدلی دیگر دستبند نباشد. اما باید عنوان کنیم که گردنبند و گوشواره جزء اصلی‌ترین موارد سرویس طلا هستند، که امکان حذف شدن آنها از سرویس خیلی کم است.

معمولا در ساخت سرویس طلا از سنگ‌ها و نگین‌ها مرغوب و اصل استفاده می‌شود، اما با این حال سرویس طلا با نگین اتم نیز در ایران پرطرفدار است، چرا که قیمت نگین اتم کمتر از برلیان و دیگر موارد است. در هر دو به کار رفته طلا ۱۸ عیار است و به ندرت عیار بالاتر و پایین‌تر پیدا می‌شود.

تفاوت نیم ست با سرویس طلا چیست؟

برای جمع بندی اگر بخواهیم بگوییم تفاوت نیم ست با سرویس طلا در چیست، باید بگوییم که اقلام موجود درد نیم ست طلا کمتر از سرویس طلاست و معمولا در نیم ست گردنبند و گوشواره وجود دارد که گاهی نیز انگشتر نیز اضافه می‌شود؛ اما در سرویس طلا تمام محصولاتی که با طلا ساخته می‌شود دیده می‌شود.

سرویس طلا معمولا توسط افراد میانسال مورد استفاده قرار می‌گیرد و مکانی که از آن استفاده می‌شود مراسم‌های عروسی و مهمانی‌های خاص است. اما نیم ست طلا معمولا توسط دختران جوان مورد استفاده قرار می‌گیرد و مورد استفاده آن به صورت روزمره و دورهمی‌ها و مهمانی‌های دوستانه و خانوادگی است.

بیشتر بخوانید : خرید طلا

رؤیت لوگوی جدید و شیک کیا

 شرکت کیا چند تصویر از نصب لوگوی جدید برروی خودروهای خود منتشر کرده است و به دنبال ثبت علائم تجاری جدیدی می باشد، و نسل جدید اپتیما به زودی به کراس اوور سلتوس 2021 و محصول ساب کامپکت و جدید ریو خواهد پیوست و احتمالا بزودی محصولات شرکت کیا را با لوگوی جدید رونمایی می شود، شرکت کره ای کیاموتورز از سال ۱۹۴۴ کار خود را آغاز کرده است، که یکی از بزرگ ترین شرکت های تولید خودرو در جهان است، تا کنون چندبار دست به تغییر طراحی لوگوی خود زده است، در سال ۲۰۰۴ آخرین تغییر انجام شده در لوگوی این شرکت محدود به رنگ انجام شد. این شرکت قصد دارد پس از ۱۵ سال تغییر بیشتری در طراحی خود ایفا کند.

بیشتر بخوانید : قطعات کیا

یک دهه گذشته کیا ، قدم‌های بزرگی را در بازار جهانی داشته است و اکنون یکی از بزرگترین خودروسازان جهان  به شمار می رود. کیا استینگر ، کیا سول و کیا سید، از مطرح ترین خودروهای کیا در بازار جهانی بوده‌اند و با ارایه قیمتی مقرون به صرفه در کنار کیفیتی عالی، توجه بسیاری ازمصرف کنندگان بازار جهانی را به خود جلب کرده‌اند. البته کسانی که به عملکردهای اخیر این خودروساز کره‌ای توجه کرده‌اند، متوجه نصب لوگوونشان بازنگری شده‌ای روی این خودروها شده اند.  لوگوی جدید کیا فونت کاملاً جدیدی داشته و تقریبا مشابه لوگوی فورد می‌باشد، لوگو جدید مستقیماً روی پانل‌های بدنه نصب شده است. کیا در طراحی های جدیدش دست به تغییر لوگوی خود برده، طراحان این شرکت سعی کرده اند با نوشتاری جدید و حذف قالب دور لوگو، ظاهری زیباتر به آن دهند.

نحوه طراحی این لوگو نشانگرآن است که شرکت کیا تلاش دارد با تغییراتی ساده، احساس آینده ای هوشمند با ماشین های الکترونیکی را به ما القا کند، در تصاویرمنتشرشده نشان جدید کیا روی فرمان، صندوق‌عقب و بالای جلوپنجره قابل دیدن است، البته نوع خودروها فعلاً مشخص نیست، تفاوت این طراحی با نمونه قبلی آن است که، لوگو در قالب تیره و بیضی شکل می باشد.

آرم جدید، نقدهای منفی مختلفی را از رسانه‌های مختلف داشته است، ولی طبق عقاید و نظربسیاری این طرح از لوگوی حال حاضر کیا بهتر و جذاب تراست و مطمئنا با حذف قالب بیضی، این لوگو ظاهر بهتری به خود خواهد گرفت، شرکت کیا با قرار دادن این طرح جدید برروی محصولات خود میتواند هویت جدید از برند خود را به جهان معرفی کند.

رفرنس : استارپارتس نمایندگی فروش قطعات کیا         

مروارید با چه پایه جواهری بهتر است؟

 مروارید که معمولاً با نام‌هایی مانند "سنگ قیمتی ارگانیک" یا "اشک ماه" نیز شناخته می‌شود، به عنوان سنگی ارزشمند بر روی جواهرات گذاشته می‌شود و ارزش آنها را دو چندان می‌کند. بسیاری از افراد بدون توجه به هزینه‌ای که این سنگ قیمتی دارد، از آن در جواهرات و پایه جواهر خود استفاده می‌کنند و زیبایی و درخشش بسیاری به پایه جواهر خود می‌دهند. اگر به دنبال این هستید که روی پایه جواهر خود مروارید استفاده کنید، باید هنگام خرید پایه جواهر به این دقت کنید که مروارید با چه پایه جواهری بهتر است.

در ادامه با طلا فروشی اینترنتی  کیش طلا همراه باشید تا شما را در این باره راهنمایی کنید.

بیشتر بخوانید :

مروارید چیست؟

مروارید سنگی زیبا و قیمتی است که از قرار گرفتن یک ماده تحریک کننده، معمولاً شن، درون صدف به وجود می‌آید. صدف برای محافظت از خود در برابر این ماده، لایه‌های غشائی آزاد می‌کند که ماده‌ای مات هستند. این نوع محافظت صدف از خود در برابر ماده‌ای مانند شن، به مرور زمان مروارید را به وجود می‌آورد.

این روند طولانی می‌تواند از شش ماه تا دو سال طول بکشد و به همین دلیل است که مروارید طبیعی می‌تواند هم گران و هم ارزشمند باشد. مروارید همیشه به شکل گرد نیست و در انواع اشکال و رنگ‌ها وجود دارد.

انتخاب مروارید برای پایه جواهر اگرچه برخی از مردم فکر می‌کنند که مروارید تاریخ مصرف دارد و قدیمی می‌شود، اما این درست نیست. این سنگ قیمتی بسیار با ارزش است و می‌توان از آن برای سال‌ها و دهه‌ها استفاده کرد و به هیچ عنوان نگران از مد افتادن آن نبود. شاید همه ما مروارید را به شکل آن گردنبندهای کلاسیک رشته‌ای دیدیم و جواهرات مروارید را به آن شکل می‌شناسیم، اما این طرز فکر اشتباه است. همان‌طور که در مقاله نکات مهم هنگام خرید پایه جواهر گفتیم، مروارید بر روی هر پایه جواهری می‌تواند زیبایی خاصی داشته باشد و می‌تواند گزینه‌ی عالی برای پایه جواهر باشد. در واقع، طراحان مد از مروارید برای زرق و برق دادن به جواهرات استفاده می‌کنند و آن را با مدل‌های مختلف نشان می‌دهند.

تصمیم گیری در مورد انتخاب سنگ برای پایه جواهر و همچنین انتخاب نوع پایه جواهر برای مروارید، می‌تواند تصمیم دشواری باشد. احتمالاً رایج‌ترین نوع پایه جواهر که مردم برای ست کردن با مروارید به دنبال آن می‌‌روند، گردنبند، آویز و سرویس است. سرویس‌های جواهر تقریبا برای همه نوع مرواریدی مناسب است، فقط باید با توجه به طول، اندازه مروارید استفاده شده و میزان فضای موجود برای قرار دادن مروارید آن را چیدمان کنید.

اگر گردنبند موجود در سرویس پایه جواهر دارای فضای کمی برای قرار دادن مروارید است، می‌توانید سراغ مرواریدهای درشت‌تر بروید و همان تعداد کم مروارید را در آن برجسته کنید. حتی در برخی جواهرات مشاهده کردیم که تنها از یک مروارید به صورت تک استفاده شده است و آن را در پایه جواهرهایی قرار دادند که گردنبند آن قسمتی مانند آویز دارد. فراموش نکنید که می‌توانید مروارید را هم به شکل گرد و هم به اشکال مختلف استفاده کنید، بنابراین مرواریدهای اشکی نیز می‌توانید گزینه عالی برای سرویس های پایه جواهر باشند.

برای انگشتر پایه جواهر، بهتر است سراغ مدل‌هایی بروید که تنها یک مروارید و آن هم در مرکز آن قرار بگیرد. تصویر بالا نمونه یک پایه جواهر زیبا است که با مروارید شیک و مجلل شده است.

استفاده از مروارید در گوشواره و دستبند پایه جواهر نیز، بسیار رایج است. انتخاب پایه جواهر گوشواره برای مروارید، به قدری زیاد است که به هیچ عنوان نمی‌توانید خود را محدود به مدل‌های خاصی بکنید. گوشواره‌های گرد، آویزی، میخی و انواع مختلف گوشواره می‌تواند به خوبی با مروارید ست شوند و از بابت انتخاب پایه جواهر گوشواره برای مروارید به هیچ عنوان مشکلی نخواهید داشت.

بیشتر بخوانید : راهنمای خرید طلا

صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 صفحه بعد