تا حالا به خرید طلا برای آقایان فکر کرده اید ؟ بهترین گزینه برای خرید طلا برای اقای چیست ؟

دستبند طلا می تواند یک انتخاب هوشمندانه باشد ،در این مقاله با طلا فروشی اینترنتی کیش طلا همرا باشید تا شما را برای خرید بهترین دستبند طلا مردانه راهنمایی کنیم .

جنس دستبند را انتخاب کنید

دستبند طلای مردانه در انواع مختلفی عرضه می‌شود؛ از دستبند زنجیری ساده گرفته تا انواع دستبند سنگی، مهره‌ای، بافت، چرمی و … برای تعیین جنس دستبند باید به سبک زندگی و تیپ و لباس‌های خود توجه کنید. اگر تیپ کلاسیک و کاملا مردانه دارید، دستبندهای بافت برای شما مناسب نیست. چرا؟ چون اغلب این دستبندها رنگارنگ هستند و برای تیپ‌های هنری، هیپی و تیپ‌های اسپرت طراحی شده‌اند و با کت‌وشلوار چندان سنخیتی ندارند. برای تیپ کلاسیک بهتر است زیورآلات هم کلاسیک باشد. مثلا یک دستبند طلا ساده همچون دستبند طلا تیام یا دستبند طلا منظومه یا گالری پرسته می‌تواند انتخاب هوشمندانهای باشد.

خرید دستبند طلا مردانه بر اساس رنگ پوست

به صورت کلی، رنگ پوست به دو دسته‌ی سرد (با ته‌مایه‌ی صورتی، قرمز و آبی) و گرم (با ته‌مایه‌ی زرد، هلویی و طلایی) تقسیم می‌شود.

اگر رنگ پوستتان سرد است، برای خرید دستبند طلا سراغ طلای سفید، نقره، استیل، پلاتین و زیورآلات سفید و روشن بروید.

اما اگر پوستی با تناژ گرم دارید، باید سراغ دستبند طلا به رنگ زرد، نارنجی، عسلی و موارد مشابه باشید.

خرید دستبند مردانه بر اساس سایز مچ دست

یکی از اولین قدم‌ها برای خرید دستبند مردانه، تعیین سایز مچ دست است. برای اندازه‌گیری مچ می‌توانید از متر پارچه‌ای یا روبان استفاده کنید. اصولا پهن‌ترین قسمت مچ دست یا قسمت پایین استخوان مچ که در کنار کف دست قرار دارد را برای سایز دستبند اندازه‌گیری می‌کنند. این قسمت را با نخ یا متر اندازه بگیرید و عدد دقیق آن را یادداشت کنید. سپس ۱٫۳ سانتی‌متر به عدد به دست آمده اضافه کنید تا دستبند طلا خیلی تنگ نباشد.

خرید دستبند طلا مردانه بر اساس سبک زندگی

طلاهای درشت و بزرگ و زیورآلاتی که جلب توجه می‌کنند برای افراد جسور مناسب است.

مدل‌های ساده دستبند هم برای افرادی مناسب است که شخصیت آرام و محافظه‌کار دارند.

اگر خیلی اهل معاشرت نیستید سراغ طرح‌ها و رنگ‌های عجیب و غریب نروید.