گنجایش سانتافه

تعدا صندلی های هیوندای سانتافه 5 عدد است. در هر دو ردیف جلو و عقب صندلی راحت است و فضای کافی برای بزرگسالان دارد. صندلی های عقب به راحتی قابل خم شدن هستند.

صندلی های اتومبیل سانتافه و کودک

در صندلی های عقب سانتافه دو مجموعه کامل از اتصالات صندلی اتومبیل LATCH وجود دارد ، همچنین یک صندلی فوقانی برای صندلی میانی عقب وجود دارد. موسسه بیمه ایمنی بزرگراه خاطرنشان می کند که لنگرهای پایینی در اعماق صندلی ها قرار دارند.

کیفیت داخلی سانتافه

در داخل سانتافه همه چیز آرام و زیبا است. این خودرو از یک کابین جذاب با مواد باکیفیت استفاده میکند. همچنین، این خودرو جادار ​​در سرعت بزرگراه بیصدا است.

بلوتوث و ناوبری

از ویژگی های استاندارد سانتافه 2020 می توان به یک یادآوری باز و بسته بودن درب ها و یک سیستم سرگرمی با صفحه نمایش 7 اینچی، بلوتوث، چهار پورت USB ، Apple CarPlay و Android Auto اشاره کرد. از ویژگی های موجود می توان به کنترل خودکار وضعیت آب و هوایی دو منطقه، سیستم صوتی 12 اسپیکر استریم، رادیو ماهواره ای، رادیو HD ، صفحه نمایش لمسی 8 اینچی، ناوبری، شارژ دستگاه بی سیم و یک سانروف پانوراما اشاره کرد. این ها تنها تعدادی از امکانات و لوازم یدکی هیوندای سانتافه 2020 هستند.

استفاده از سیستم سرگرمی این ماشین کاملا آسان است. رابط کاربری آن سریع است و سیستم به سرعت به دستورات پاسخ می دهد.

ویژگی های ایمنی لوازم یدکی هیوندای سانتافه

از ویژگی های استاندارد جهت راهنمایی راننده می توان به دوربین عقب، کنترل کروز تطبیقی​​، ترمز اضطراری اتوماتیک، هشدار برخورد و تصادف رو به جلو، تشخیص عابر پیاده، نظارت بر خواب آلودگی راننده و نگه داشتن خط اشاره کرد.

از ویژگی های ایمنی فعال موجود می توان به سنسورهای پارکینگ عقب، صفحه نمایش سر بالا، دوربین پارکینگ با محیط اطراف، نظارت بر نقطه کور و هشدار ترافیک متقاطع عقب اشاره کرد.

لوازم یدکی هیوندای سانتافه را از کجا خریداری کنم؟

اگر خودرو شما سانتافه است (مدل 2007 تا 2020) به خصوص اگر مدل آن پایینتر است حتما نیازمند قطعات و لوازم یدکی ‌اش خواهید بود. اگر مایلید تا لوازم یدکی هیوندای استوک را خریداری کنید روی استارپارتس حساب ویژه باز کنید.فروشگاه مجازی لوازم یدکی خودرو استارپارتس نه تنها قطعات هیوندای سانتافه را با ضمانت کالا به مشتریان خود ارائه میدهیم بلکه تمام قطعات هیوندای و کیا را به صورت استوک فراهم میکند.