آیا می‌توان دستبند چارم را با لباس تابستانی ست کرد؟

دستبندهای چارم به مدل‌هایی گفته می‌شود که آویزهای متعددی به آنها اضافه شده است. اغلب این آویزها دارای شکل و شمایلی هستند که تا حدی نمایش دهنده سبک زندگی یا حتی محل زندگی فرد بشمار می‌روند. به‌طور مثال، شخصی که در شهر پاریس زندگی می‌کند، ممکن است دستبند طلا دست داشته باشد که نماد برج ایفل از آن آویخته باشد. یا کسی که عاشق عکاسی است، ممکن است دستبندی با آویز دوربین برای خود داشته باشد. برای ست کردن آن با لباس تابستانی فقط کافیست نمادهای تابستانی استفاده کنید، مثل خورشید، صدف یا موج دریا.

با لباس تابستانی که یقه ندارد و شانه‌ها دیده می‌شوند چه گردنبندی باید ست کرد؟

بهتر است هیچ گردنبندی برای این نوع لباس استفاده نکنید.

آیا با لباس گلدار تابستانی می‌توان از زیورآلات درشت و رنگی استفاده کرد؟

بهتر است این کار را نکنید. برای لباس با طرح شلوغ باید زیورآلات ساده و ظریف استفاده کنید.

زیورآلات چند لایه را چگونه با تیپ تابستانی ست کنیم؟

طرح‌ها، بافت‌ها و اندازه‌های مختلفی از زیورآلات را انتخاب و به‌طور هم‌زمان استفاده کنید. مثلا یک گردنبند کوتاه با یک پلاک بسیار ریز را دور گردن خود ببندید به‌طوری که آویزان نباشد. در لایه دوم، زنجیری بلندتر را انتخاب کنید که آویز یا سنگ بزرگ‌تری از آن آویزان است، یا در خودش طرح خاصی دارد. در لایه سوم، زنجیر گردنبند را بلندتر انتخاب کنید و به همین ترتیب.

قصد خرید طلا دارید؟

شما می توانید برای اطلاع از قسمت طلا 18 عیار و هم چنین خرید طلا کم اجرت به طلا فروشی اینترنتی کیش طلا مراجعه کنید و تنها با چند کلیک محصول مورد نظر نظر خود را خریداری نمایید.