عشق به طلا و جواهر، عشق ابدی است که حضور آن در زندگی خانم‌ها کم رنگ نمی‌شود. امکان ندارد خانم‌ها از جلوی طلافروشی رد شوند و دقایقی برای تماشای مدل‌های جدید طلا و جواهر، جلوی ویترین توقف نکنند.

پایه جواهر در واقع همان جواهر ساخته شده به صورت خام و  بدون نگین و سنگ است. طلا و جواهر زمانی که ساخته می‌شوند، یک قالب دارند که روی ساخته شده آن قالب انواع مختلف سنگ قیمتی و همچنین نگین قرار می‌گیرد. آنچه گفته شد تعریف کلی بود از پایه جواهر و آن چیزی که در آینده ممکن است از کیش طلا درباره آن زیاد بشنوید.

تفاوت جواهر با طلا

به طور خلاصه تفاوت اصلی طلا و جواهر سنگی است که در جواهر روی کار سوار می‌شود و در طلا وجود ندارد. بنابراین در ساخت جواهر نوع سنگ قیمتی که در کار استفاده می‌شود، کیفیت و اصالت کار را نمایان می‌کند. معمولا برای جواهرات از دو نوع سنگ استفاده می‌شود که یا برلیان هستند و یا سنگ اتم. تفاوت این دو نوع مرغوبیت و اصل بودن آنها است؛ به این معنا که برلیان سنگ اصل است و میزان شفافیت و کیفیتی که دارد از اتم بسیار بالاتر است.

دیگر فرق اساسی طلا و جواهر را می‌توانیم قیمت آنها در نظر بگیریم و همه می‌دانیم که قیمت جواهر معمولا اندکی از قیمت طلا بالاتر است .

مزایای خرید پایه جواهر

تصور کنید، سال‌ها یک مدل انگشتر طلا را در پشت ویترین طلافروشی مشاهده‌ کردید و عاشق مدل آن بودید، اما نوع سنگی که روی آن بود را دوست نداشتید و دوست داشتید که یک نگین شفاف و براق مانند برلیان روی آن بیندازید و آن را بخرید. فانتزی جالبی است. ... البته این موضوع دیگر فانتزی نیست.

پایه جواهر این فانتزی را به امری حقیقی تبدیل کرده است و شما به راحتی می‌توانید با خرید پایه جواهر انگشتر، نگین برلیان را روی آن بیندازید و از انداختن آن به دست لذت ببرید.

خرید پایه جواهر مزایای بسیاری دارد که مهم‌ترین آن همان‌طور که گفتیم، انتخاب جواهر و سنگی است که قرار است روی پایه جواهر گذاشته شود. شما به عنوان فردی که عاشق خرید طلا و جواهر است، با خرید پایه جواهر می‌توانید به سادگی مدل مورد نظر خود را انتخاب کنید، نوع سنگ و نگین مورد علاقه خود را انتخاب کنید و در نهایت جواهری را خریداری کنید که طرح و نگین آن مطابق خواست خودتان انتخاب شده است.

خرید انواع پایه جواهر از پایه جواهر انگشتر، پایه جواهر دستبند، خرید سرویس پایه جواهر، پایه جواهر حلقه ست و پایه جواهر آویز، باعث ایجاد خلاقیت در شما برای شخصی سازی جواهرات شما می‌شود. می‌توانید جواهر مورد علاقه خود را سنگ مورد علاقه خود تزیین کنید و آن را به گونه‌ای انتخاب کنید که با استایل و شخصیت شما بیاید.

با خرید پایه جواهر می‌توانید طبق بودجه‌ای که دارید سنگ و نگین انتخاب کنید و خب این می‌تواند یکی دیگر از مزایای این نوع جواهر باشد. برای خرید حلقه می‌توانید از الماس استفاده نکنید و سراغ نگین‌ها و سنگ‌های ارزان‌تر بروید.

تصور کنید که قصد دارید برای خود یک کمد درست کنید. مسلما خرید وسایل کمد و سرهم کردن آن توسط خودتان و طبث سلیقه خودتان، بسیار لذت بخش‌تر از کمدهای حاضر می‌شود. داستان پایه جواهر نیز همین است و خرید آن و بعد انتخاب سنگ و نگین برای پایه جواهر توسط خودتان لذتی برای شما دارد که قابل وصف نیست.

یکی دیگر از مزایای خرید پایه جواهر که در سایت کیش طلا دیده می‌شود، خرید آنلاین آن است. خرید آنلاین طلا و جواهر و همچنین خرید آنلاین پایه جواهر و انواع آن، یک مزیت بزرگ برای هر طلا دوستی است. این نوع خرید به شما کمک می‌کند تا در هزینه رفت و آمد صرفه جویی کنید، از طریق وب‌سایت تمام مدل‌ها و طرح‌ها را با مشخصات کامل ببینید و در نهایت تصمیم به خرید بگیرید. تفاوت قیمت خرید حضوری و آنلاین در سایت دیورس به خوبی این مزیت را نشان می‌دهد.